Siledad sääred soodsalt ja muretult!

Kohe-kohe jõuab meile kevad ja saame paljasääri sooja kevadet nautida.

Depilatsioon: säärte depilatsiooni soodushinnad

Aprillis kutsume kõiki oma kliente depilatsiooni ja pakume teenusele soodushindu. 

Ilusalongis tehtud depilatsiooni tulemus kestab kaks kuni kolm nädalat. Ka pärast selle aja möödumist on tagasikasvanud karvad õrnad ning heledad. Depilatsioonimeistrid valivad iga kliendi jaoks sobiva vaha, mis oleks võimalikult õrn nahale, kuid eemaldaks siiski tõhusalt karvad. Lisaks karvadele eemaldab depilatsioonivaha nahapinnalt ka sarvestunud kihti ning protseduuri kägus kasutatakse nahka värskendavaid ja pehmendavaid vahendeid. Tänu sellele muutub nahk depilatsiooni käigus märksa siledamaks ja pehmemaks. 

Aprillis 2018 on Kaia Ilustuudios kõik depilatsioonid 20% odavamad!

Säärte depilatsioon vaid 12 eurot (tavahind 15€). 
Jalgade depilatsioon kogu pikkuses 16.50€ (tavahind 21€).
Kaenlaaluste depilatsioon 6.40€ (tavahind 8€).
Käte depilatsioon 8.80€ (tavahind 11€).
Bikiinipiirkonna piiramine 10€ (tavahind 13€).
Brasiilia bikiin 22€ (tavahind 28€).
Ülahuule depilatsioon (naistele) 4€ (tavahind 5€).
Lõua depilatsioon (naistele) 4€ (tavahind 5€).
Põskede depilatsioon (naistele) 4€ (tavahind 5€).
Kulmude korrigeerimine vahaga 4€ (tavahind 5€).

Protseduuri käigus niisutatakse ja puhastatakse nahka vahatamiseelselt ning tehakse vajalikud ettevalmistused, et vaha nakkuks karvadega kuid mitte nahaga. Soovimatud karvad eemaldatakse vastavalt kliendi naha- ja karvatüübile valitud  depilatsioonivahaga. Depilatsiooni käigus nahk soojeneb ja poorid avanevad ning seetõttu on depilatsioonijärgselt nahale kantava  karvakasvu pidurdava seerumi mõju eriti efektiivne. Depilatsiooni tehes on meie eesmärk teha seda võimalikult valutult. Loomulikult on õrnematest kehapiirkondadest (kaenlaalused, bikiin) karvade eemaldamine siiski mõnevõrra valus, kuid kasutame madala sulamistemperatuurida vahasid ning tõhusaid võtteid valu leevendamiseks. Meie kliendid on olnud positiivselt üllatunud, sest protseduur on olnud kardetust vähem valus.  

Enne depilatsiooni tulekut peaksid karvad olema kasvanud ligikaudu 7-10 päeva ning umbes 5 mm pikad.

Pärast depilatsiooni võiks 24 tunni jooksul vältida pikemat vanniskäiku (duši all võib käia), basseiniskäiku, sauna, päikest, kitsaid ja hõõruvaid riideid ja ulatuslikku nahk-naha kontakti teiste inimestega. 

Kaia Ilustuudios töötavad pika kogemusega meistrid-koolitajad ja kasutusel on vaid testitud tooted. 

Küsi lisainfolt ja broneeri aeg tel +372 555 15 282, kirjuta meile siin lehel oleva kontaktivormi kaudu või saada mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Kohtumiseni!

Viimati muudetud Teisipäev, 10 Aprill 2018 15:42

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused