Prindi see lehekülg

Pediküür, pediküür geellakiga, aparaadipediküür

Hinda seda kirjed
(6 hinnangut)

Pediküür on vajalik, kui soovite igal ajahetkel hoolitsetud välja näha ning ennast hästi tunda. Sellised hädad nagu kannalõhed ja konnasilmad vähenevad või kaovad sootuks regulaarsel pediküüris käimisel. Ükski teine vahend, isegi mitte laialt reklaamitud kodused hooldusvahendid ei taga sellist tulemust kui pediküür õppinud meistri käe all.

Hea enesetunde tagab pediküüris käimine korra kuus. Muuseas, viimasel ajal on pediküüri võlud enda jaoks avastanud ka paljud mehed.

Pediküür geeliga või geellakiga

Pediküür püsilaki või geeliga on suurepärane valik suveks! Kui varbaküüned on ebatasased, siis geelipediküüriga saab need tasandada ning teha geelile huvitavaid disaine. Oskusliku disainiga ei ole küünte väljakasv nii hästi näha kui tumeda küünelaki puhul. Geel muudab küüned oluliselt vastupidavamaks, muretsema ei pea ka pärast pediküüri laki kulumise pärast.

NB! Liiga pikaks ei tohiks geeliga kaetud varbaküüsi kasvada lasta, sest kinniseid jalanõusid kandes on traumaoht! Küüs võib löögiga või muljumisega tulla oma aluspinnalt lahti või murduda ebasobivast kohast.

Naturaalne pediküür aparaadiga

Aparaadipediküür on jalahooldus lihvimise, koorimise ja massaažiga. Aparaadipediküür on suurepärane valik inimesele, kes hindab naturaalsust ja kelle oma küüned on probleemideta või väheste defektidega, mida saab korrigeerida aparaadiga.

Ühtlasi on oskuslikult tehtud pediküür ka meeldiv ja väga lõõgastav protseduur. Vajalik nii meestele kui naistele. Lakk püsib kuni kuu, ülalmainitud geeliga pediküür on veel püsivam.

Viimati muudetud Esmaspäev, 02 Mai 2016 15:23
Kaia

Viimased kasutajalt Kaia