Geelküünte ja küünemaalingute galerii

Hinda seda kirjed
(2 hinnangut)

Siin on valik geelküünte kujundusi aastatest 2004-2010 ideede ammutamiseks. Meistrite ja õpilaste tööd on siin läbisegi, aga kindlasti leiab siit mõne hea idee. Vaata meistrite tehtud töid Facebookist geelküünte lehelt siit.

 

      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
     
      Siin on õpilaste ja meistrite tööd.
Kaia Ilustuudios teenindavad igapäevaselt
kliente kogenud meistrid.
Õpilaste ja praktikantide hinnad on 
oluliselt odavamad. 

 

 

Geelküüned sädeleva puruga.

Viimati muudetud Teisipäev, 03 Mai 2016 18:22
Veel selles kategoorias: « Massaaž ja idamaine massaaž

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused