Ripsmepikendused ja koolitus

Hinda seda kirjed
(5 hinnangut)

Kes on proovinud, teavad, et ripsmepikendused annavad naise ilule just selle vürtsi, mis kõgi pilgud endale tõmbab. Lisaks säästavad korralikult paigaldatud ripsmepikendused tublisti aega, sest langeb ära vajadus igapäevaselt ripsmeid värvida. Nii lihtne see ongi - tõused hommikul voodist ja oled juba tuunitud.

Pea vältimatu on ripsmepikenduste kandmine sportliku eluviisiga naistele - need ei karda ju vett ning püsivad ilusad iga ilmaga.

Kaia Ilustuudios paigaldavad ripsmeid kogenud meister-koolitajad, nii et ühena vähestest salongidest julgeme anda meie paigaldatud ripsmetele vähemalt kahenädalase garantii.

Naaritsakarvadest ripsmepikendused

Alates 2012 aastal paigaldame naaritsakarvadest ripsmepikendusi. Need on tumedamad ja tihedamad kui siidist ripsmed, paigaldamine ja hooldus on aga ikka sama.

UUDIS - volüümripsmepikendused

Juba 2013 aasta talvest saadik pakume ka volüümripsmepikendusi. Need on oluliselt tihedamad, kui "klassikalised" ripsmepikendused, kuid ei koorma oma ripsmekarvu. Helista 555 15 282 ja küsi täpsemalt!

Ripsmepikenduste koolitus

Alates 2009-ndast aastast pakume kogenud juhendaja käe all ka ripsmepikenduste koolitusi: õpilased saavad teada naaritsaripsmete paigaldamise saladused. 2014 aasta kevadest saavad ripsmetehnikud meie juures õppida ka volüümripsmepikenduste paigaldust.

Ripsmepikenduste paigaldus ja hoolduse kohta saab küsida telefonil 555 15 282, ripsmepikenduste koolituse kohta telefonil 555 15 285.

Kaia Ilustuudio asub Mustamäel Eks kaubamaja kõrval, Marienthali keskuse lähedal.

Viimati muudetud Pühapäev, 01 Mai 2016 16:06

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused