Geelküüned maalingutega on stiilsed ja efektsed

Hinda seda kirjed
(4 hinnangut)

geelküünte maaling juuspeene pintsliga Geelküüned maalingutega on väga efektsed. Kujutis kantakse küüntele juuspeene pintsliga ja mõistagi on see veekindel. Geelküünte maalinguid võib kombineerida ka erinevate värviliste ja säravate purudega - need lisavad geelküüntele veelgi efekti. Õppinud meistri käes ei võta maalingu tegemine õnneks liiga palju aega ja seega ei ole see teenus väga kallis.

Iga hoolduse käigus võib teha uue maalingu, seega jäävad kord paigaldatud geelküüned alles, kuid nende välimus muutub. Mõistagi võib hästi õnnestunud maalingut kanda ka pikemat aega.

 

 

Viimati muudetud Pühapäev, 01 Mai 2016 16:02

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused