Massaaž ja idamaine massaaž

Hinda seda kirjed
(2 hinnangut)

NB! Hetkel massaaži vabu aegu ei ole. Teenindame ainult püsikliente. 
Nüüd saab meie ilustuudios kogenud massööri käe all vabaneda erinevatest ihuvaevustest ja isegi peavaludest. Meie massöör Helerin on meditsiiniharidusega ja kõvasti ennast massaaži alal täiendavalt koolitanud.

Üldmassaaž

Üldmassaaž kestab poolteist tundi ja selle käigus muditakse läbi terve keha. See on toniseeriv protseduur, mis aitab hästi stressi vastu. Eriti mõnus on massaažis käia istuva töö tegijatel pärast väsitavat töönädalat.

Massaažis käimist saab kombineerida ka mitmete teiste meie iluteenustega. Sama käiguga saate hooldada või paigaldada geelküüsi või ripsmepikendusi, teha maniküüri või pediküüri.

Massaaž on selline pühalik ja rahustav protseduur, et seda tehakse (vähemalt meil) suletud uste taga ja rahustava muusika saatel.

India peamassaaž CHAMPI

India peamassaaž aitab peavalude vastu, eriti kui käia massaažis regulaarselt.

Rootsi massaaž

Rootsi massaaž on ühe kehaosa massaaž - kas selja, käe või jala massaaž. Valutava selja puhul on see väga tõhus näiteks istuva töö tegijatele.

Uuri meie massaaži hinnakirja või küsi täpsemalt telefonil 65 400 40 või kõrvaloleva kontakti vormi kaudu või saada hoopis mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Viimati muudetud Pühapäev, 01 Mai 2016 15:52

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused