Ilusalongi teenused

Ilusalongi teenused

Pakume nii klassikalisi ripsmepikendusi kui ka volüümripsmepikendusi. Helista 555 15 282 ja küsi täpsemalt!

Ripsmetel on meie välimuse kujundamisel oluline roll. Osav ripsmetehnik arvestab kliendi soovide ja omapäraga. Kas soovid lisada oma silmadele vaid pisut ilmekust, näha alati välja efektne ja esinduslik või olla glamuurne bravuuritar? Meie ripsmetehnikud suudavad kõki soove täita. Ripsmepikendused sobivad ka prillikandjatele. Õige tehnika ja kvaliteetsete vahenditega paigaldatud ripsmepikendused püsivad kaua ja säästavad tublisti aega, sest langeb ära vajadus igapäevaselt ripsmeid värvida. Nii lihtne see ongi - tõused hommikul voodist ja pool meiki on juba tehtud.

ripsmepikendused Kaia Ilustuudios

Kaunite kunstripsmete eelduseks on kogenud meister, oskuslik materjalivalik ning korralik liim. Tähtis on, et kunstripsmed oleks jaotunud ühtlaselt, isegi kui stiililistel kaalutlustel kasutatakse kivikesi või värvilisi ripsmeid. Ripsmepikenduste, eriti volüümripsmete paigaldus ja hooldus nõuavad suurt täpsust ja osavust. Ebaühtlaselt paigaldatud või kokku liimitud ripsmed koormavad oma ripsmeid ja näevad inetud välja, seepärast tasuks oma ripsmed usaldada vaid kogenud asjatundja kätte.

Kunstripsmete paigalduse või hoolduse ajal kasutame ka värskendavaid geelipatju. Kui olete toodete suhtes tundlik, aitab ripsmetehnik leida allergiavabad alusmaterjalid ning kõige vähem silmi ärritava liimi.

Kaia Ilustuudio ripsmetehnikutel on pikk kogemus ja suur valik kaasaegseid materjale, lisaks avarad, valgusküllased ja kõrvaliste pilkude eest varjatud ruumid kvaliteetsete ripsmepikenduste paigaldamiseks. Anname Kaia Ilustuudios paigaldatud ripsmepikendustele 1-nädalase garantii. Püsiklientide lojaalsus saab vääriliselt tasutud erinevate soodustuste näol. Ilmselt seepärast tulevad meie salongi inimesed ka teistest linnaosadest ning linnadest -  isegi Lasnamäelt ja Raplast :).

Ripsmepikenduste paigalduse ja hoolduse kohta saab nõu küsida ja aegu broneerida telefonil 555 15 282 (broneerimine) või mailides See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Aegade broneerimiseks kiiresti nii öösel kui päeval mine meie FB lehele https://www.facebook.com/geelkuuned/ ning alusta privaatvestlust. Kasutada võib ka kõrvalolevat kontaktivormi.
Hinnad alates 28 € (klassikaliste ripsmepikenduste paigaldus) ja 20 € (klassikaliste ripsmepikenduste hooldus).

ripsmepikendused, tel 65 400 40

Kenasti kaardus ripsmed (C-curl) annavad kandja näole avala ja kauni ilme. Samas on võimalik
paigaldada ka sirgemaid kunstripsmeid, näiteks J-curl, et saavutada salapärane ilme.

Ripsmepikendused J-curl (vähem kaardus)

Ripsmepikendused, J-curl - vähem kaardus ripsmed.

ripsmepikendused Kaia Ilustuudios

Ripsmepikenduste paigaldamine Kaia Ilustuudios.

Veel meie tööde näiteid:

 

geelküünte maaling juuspeene pintsliga Geelküüned maalingutega on väga efektsed. Kujutis kantakse küüntele juuspeene pintsliga ja mõistagi on see veekindel. Geelküünte maalinguid võib kombineerida ka erinevate värviliste ja säravate purudega - need lisavad geelküüntele veelgi efekti. Õppinud meistri käes ei võta maalingu tegemine õnneks liiga palju aega ja seega ei ole see teenus väga kallis.

Iga hoolduse käigus võib teha uue maalingu, seega jäävad kord paigaldatud geelküüned alles, kuid nende välimus muutub. Mõistagi võib hästi õnnestunud maalingut kanda ka pikemat aega.

 

 

Pediküür on vajalik, kui soovite igal ajahetkel hoolitsetud välja näha ning ennast hästi tunda. Sellised hädad nagu kannalõhed ja konnasilmad vähenevad või kaovad sootuks regulaarsel pediküüris käimisel. Ükski teine vahend, isegi mitte laialt reklaamitud kodused hooldusvahendid ei taga sellist tulemust kui pediküür õppinud meistri käe all.

Hea enesetunde tagab pediküüris käimine korra kuus. Muuseas, viimasel ajal on pediküüri võlud enda jaoks avastanud ka paljud mehed.

Pediküür geeliga või geellakiga

Pediküür püsilaki või geeliga on suurepärane valik suveks! Kui varbaküüned on ebatasased, siis geelipediküüriga saab need tasandada ning teha geelile huvitavaid disaine. Oskusliku disainiga ei ole küünte väljakasv nii hästi näha kui tumeda küünelaki puhul. Geel muudab küüned oluliselt vastupidavamaks, muretsema ei pea ka pärast pediküüri laki kulumise pärast.

NB! Liiga pikaks ei tohiks geeliga kaetud varbaküüsi kasvada lasta, sest kinniseid jalanõusid kandes on traumaoht! Küüs võib löögiga või muljumisega tulla oma aluspinnalt lahti või murduda ebasobivast kohast.

Naturaalne pediküür aparaadiga

Aparaadipediküür on jalahooldus lihvimise, koorimise ja massaažiga. Aparaadipediküür on suurepärane valik inimesele, kes hindab naturaalsust ja kelle oma küüned on probleemideta või väheste defektidega, mida saab korrigeerida aparaadiga.

Ühtlasi on oskuslikult tehtud pediküür ka meeldiv ja väga lõõgastav protseduur. Vajalik nii meestele kui naistele. Lakk püsib kuni kuu, ülalmainitud geeliga pediküür on veel püsivam.

Augustamine ehk piercing on suurepärane võimalus end suveks kaunistada! Seda saab teha kiiresti ja valutult Kaia Ilusalongis. Meil teeb piercingut (neete) kogenud meister, endine meditsiinitöötaja hügieenilises privaatses ruumis ja steriliseeritud ühekordsete instrumentidega.

Küsi julgesti, kui soovid saada lisainfot, telefonid 555 15 285 või 65 400 40, e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Samadel numbritel saad ka aegu broneerida.

Augustamise hinnakiri

NB! Ehetel on praegu soodushinnad

 
Teha saab selliseid aukeTeenuse hindEsmase ehte hindEsmase ehte soodushindEhte soodustuse %
Mõlema kõrvanibu auk või 2 auku
kõrvanibusse *
11.909.505.90-38%
Auk kõrva teistesse
piirkondadesse, va kõrvanibu
11.906.904.85-30%
Kulm11.906.904.85-30%
Naba11.908.506.10-30%
Nina11.909.006.85-24%
Huul11.906.904.85-30%
* 2 kõrvanibu augu puhul on ehete hind paari kohtaAega vähe? Kaia Ilustuudio aitab Sul säästa väärtuslikku aega. Nüüd on meie Mustamäe tee 8 Ilustuudios on ainulaadne võimalus teha mitut iluprotseduuri üheaegselt, sest valmis sai kompleksteenuse ruum. Meie meistrid on valmis Sind teenindama kahe- või lausa kolmekaupa korraga. Nii väheneb iluprotseduuridele kuluv aeg mitmekordselt. Geelküüned puruga Sedasi säästad aega stuudios viibimise pealt ja samuti edasi-tagasi sõitmise arvelt. Kui palju? No ikka pool tööpäeva kuu jooksul vähemalt. Võimalikud paketid (näiteks)

  1. Maniküür + pediküür.
  2. Kunstküünte hooldus + pediküür + ripsmete ja kulmude keemiline värvimine.
  3. Kunstküünte hooldus + pediküür + ripsmepikenduste paigaldus.
  4. Kunstküünte hooldus + pediküür + ripsmepikenduste hooldus.
  5. Kunstküünte paigaldus + pediküür + ripsmepikenduste hooldus.
  6. Kunstküünte paigaldus + pediküür + ripsmepikenduste paigaldus.

... ja nii edasi. Tahad poolt vaba päeva täitsa enda jaoks? Aga palun :). Küsi täpsemalt järele: helista ilutelefonil 55515282, maili meile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., saada sõnum meie FB lehel https://www.facebook.com/geelkuuned/ või esita küsimus kohe siinsamas kodulehel asuva kontaktivormi kaudu. 

Kes on proovinud, teavad, et ripsmepikendused annavad naise ilule just selle vürtsi, mis kõgi pilgud endale tõmbab. Lisaks säästavad korralikult paigaldatud ripsmepikendused tublisti aega, sest langeb ära vajadus igapäevaselt ripsmeid värvida. Nii lihtne see ongi - tõused hommikul voodist ja oled juba tuunitud.

Pea vältimatu on ripsmepikenduste kandmine sportliku eluviisiga naistele - need ei karda ju vett ning püsivad ilusad iga ilmaga.

Kaia Ilustuudios paigaldavad ripsmeid kogenud meister-koolitajad, nii et ühena vähestest salongidest julgeme anda meie paigaldatud ripsmetele vähemalt kahenädalase garantii.

Naaritsakarvadest ripsmepikendused

Alates 2012 aastal paigaldame naaritsakarvadest ripsmepikendusi. Need on tumedamad ja tihedamad kui siidist ripsmed, paigaldamine ja hooldus on aga ikka sama.

UUDIS - volüümripsmepikendused

Juba 2013 aasta talvest saadik pakume ka volüümripsmepikendusi. Need on oluliselt tihedamad, kui "klassikalised" ripsmepikendused, kuid ei koorma oma ripsmekarvu. Helista 555 15 282 ja küsi täpsemalt!

Ripsmepikenduste koolitus

Alates 2009-ndast aastast pakume kogenud juhendaja käe all ka ripsmepikenduste koolitusi: õpilased saavad teada naaritsaripsmete paigaldamise saladused. 2014 aasta kevadest saavad ripsmetehnikud meie juures õppida ka volüümripsmepikenduste paigaldust.

Ripsmepikenduste paigaldus ja hoolduse kohta saab küsida telefonil 555 15 282, ripsmepikenduste koolituse kohta telefonil 555 15 285.

Kaia Ilustuudio asub Mustamäel Eks kaubamaja kõrval, Marienthali keskuse lähedal.

NB! Hetkel massaaži vabu aegu ei ole. Teenindame ainult püsikliente. 
Nüüd saab meie ilustuudios kogenud massööri käe all vabaneda erinevatest ihuvaevustest ja isegi peavaludest. Meie massöör Helerin on meditsiiniharidusega ja kõvasti ennast massaaži alal täiendavalt koolitanud.

Üldmassaaž

Üldmassaaž kestab poolteist tundi ja selle käigus muditakse läbi terve keha. See on toniseeriv protseduur, mis aitab hästi stressi vastu. Eriti mõnus on massaažis käia istuva töö tegijatel pärast väsitavat töönädalat.

Massaažis käimist saab kombineerida ka mitmete teiste meie iluteenustega. Sama käiguga saate hooldada või paigaldada geelküüsi või ripsmepikendusi, teha maniküüri või pediküüri.

Massaaž on selline pühalik ja rahustav protseduur, et seda tehakse (vähemalt meil) suletud uste taga ja rahustava muusika saatel.

India peamassaaž CHAMPI

India peamassaaž aitab peavalude vastu, eriti kui käia massaažis regulaarselt.

Rootsi massaaž

Rootsi massaaž on ühe kehaosa massaaž - kas selja, käe või jala massaaž. Valutava selja puhul on see väga tõhus näiteks istuva töö tegijatele.

Uuri meie massaaži hinnakirja või küsi täpsemalt telefonil 65 400 40 või kõrvaloleva kontakti vormi kaudu või saada hoopis mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Siin on valik geelküünte kujundusi aastatest 2004-2010 ideede ammutamiseks. Meistrite ja õpilaste tööd on siin läbisegi, aga kindlasti leiab siit mõne hea idee. Vaata meistrite tehtud töid Facebookist geelküünte lehelt siit.

 

      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
     
      Siin on õpilaste ja meistrite tööd.
Kaia Ilustuudios teenindavad igapäevaselt
kliente kogenud meistrid.
Õpilaste ja praktikantide hinnad on 
oluliselt odavamad. 

 

 

Geelküüned sädeleva puruga.

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused