Ripsmepikenduste paigaldamine: kvaliteedigarantii

Hinda seda kirjed
(42 hinnangut)

Pakume nii klassikalisi ripsmepikendusi kui ka volüümripsmepikendusi. Helista 555 15 282 ja küsi täpsemalt!

Ripsmetel on meie välimuse kujundamisel oluline roll. Osav ripsmetehnik arvestab kliendi soovide ja omapäraga. Kas soovid lisada oma silmadele vaid pisut ilmekust, näha alati välja efektne ja esinduslik või olla glamuurne bravuuritar? Meie ripsmetehnikud suudavad kõki soove täita. Ripsmepikendused sobivad ka prillikandjatele. Õige tehnika ja kvaliteetsete vahenditega paigaldatud ripsmepikendused püsivad kaua ja säästavad tublisti aega, sest langeb ära vajadus igapäevaselt ripsmeid värvida. Nii lihtne see ongi - tõused hommikul voodist ja pool meiki on juba tehtud.

ripsmepikendused Kaia Ilustuudios

Kaunite kunstripsmete eelduseks on kogenud meister, oskuslik materjalivalik ning korralik liim. Tähtis on, et kunstripsmed oleks jaotunud ühtlaselt, isegi kui stiililistel kaalutlustel kasutatakse kivikesi või värvilisi ripsmeid. Ripsmepikenduste, eriti volüümripsmete paigaldus ja hooldus nõuavad suurt täpsust ja osavust. Ebaühtlaselt paigaldatud või kokku liimitud ripsmed koormavad oma ripsmeid ja näevad inetud välja, seepärast tasuks oma ripsmed usaldada vaid kogenud asjatundja kätte.

Kunstripsmete paigalduse või hoolduse ajal kasutame ka värskendavaid geelipatju. Kui olete toodete suhtes tundlik, aitab ripsmetehnik leida allergiavabad alusmaterjalid ning kõige vähem silmi ärritava liimi.

Kaia Ilustuudio ripsmetehnikutel on pikk kogemus ja suur valik kaasaegseid materjale, lisaks avarad, valgusküllased ja kõrvaliste pilkude eest varjatud ruumid kvaliteetsete ripsmepikenduste paigaldamiseks. Anname Kaia Ilustuudios paigaldatud ripsmepikendustele 1-nädalase garantii. Püsiklientide lojaalsus saab vääriliselt tasutud erinevate soodustuste näol. Ilmselt seepärast tulevad meie salongi inimesed ka teistest linnaosadest ning linnadest -  isegi Lasnamäelt ja Raplast :).

Ripsmepikenduste paigalduse ja hoolduse kohta saab nõu küsida ja aegu broneerida telefonil 555 15 282 (broneerimine) või mailides See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Aegade broneerimiseks kiiresti nii öösel kui päeval mine meie FB lehele https://www.facebook.com/geelkuuned/ ning alusta privaatvestlust. Kasutada võib ka kõrvalolevat kontaktivormi.
Hinnad alates 28 € (klassikaliste ripsmepikenduste paigaldus) ja 20 € (klassikaliste ripsmepikenduste hooldus).

ripsmepikendused, tel 65 400 40

Kenasti kaardus ripsmed (C-curl) annavad kandja näole avala ja kauni ilme. Samas on võimalik
paigaldada ka sirgemaid kunstripsmeid, näiteks J-curl, et saavutada salapärane ilme.

Ripsmepikendused J-curl (vähem kaardus)

Ripsmepikendused, J-curl - vähem kaardus ripsmed.

ripsmepikendused Kaia Ilustuudios

Ripsmepikenduste paigaldamine Kaia Ilustuudios.

Veel meie tööde näiteid:

 

 

ripsmepikendused Svarovski kristalliga

Ripsmepikendused, kaunistuseks Swarovski kristall.

ripsmepikendused Kaia Ilustuudios

Klassikalised ripsmepikendused väikese kristalliga.

Kunstripsmed

Kunstripsmed väiksema kristalliga. Ripsmejuurte lähedale paigaldatud kristalli
kandja ei tunne, kivikese sära märkab aga igaüks.

ripsmepikendused

Tagasihoidlikud ripsmepikendused. Meie salongis on ripsmepikendusi paljudes
eri suurustes, nii et igaüks leiab oma stiilile sobiva.

ripsmepikendused

Pikemad ripsmepikendused - pea meistriga nõu, millist pikkust valida.

ripsmepikendused sujuva kaarega

Osa klientidest eelistab ripsmepikendusi sujuva kaarega.

ripsmepikendused

Mitte liiga pikad ripsmepikendused.

ripsmepikendused

Tähtis on, et kunstripsmed oleks jaotunud ühtlaselt.

ripsmepikendused

Ripsmepikenduste pikkus ja kuju peaksid sobima ka soengu ja kandja stiiliga.

Ripsmepikendused Tallinnas

Ripsmepikendused.

ripsmepikendused

Tihedamad kunstripsmed.

Meie nii ei tee: ripsmepikenduste paigaldamine kirurgilise teibiga

Pildil on näha ripsmepikenduste paigaldamine kunagi
kasutusel olnud kirurgilise teibiga. Praegu kasutavad Kaia Ilustuudio
ripsmemeistrid paigalduse ja hoolduse käigus värskendavaid geelipatju.

Ripsmepikenduste paigalduse ja hoolduse kohta saab nõu küsida ja aegu
broneerida telefonil 555 15 282, mailides See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., kontaktivormi abil või meie FB lehel https://www.facebook.com/geelkuuned/ .

Ripsmepikendused sobivad sportliku ning aktiivse eluviisiga naistele - need ei karda vett ning püsivad ilusad iga ilmaga.

Millist tüüpi ripsmepikendused valida? 

Kasutame naaritsa-tüüpi klassikalisi ripsmepikendusi ning volüümpikendusi. Nii volüüm- kui ka klassikalisi pikendusi on erineva kaaresügavusega, eri pikkuse ja eri jämedusega. Vastavalt Teie oma ripsme tugevusele, pikkusele ja loomulikule kaarele, aitab ripsmetehnik Teil valida sobivad pikendused, mis ei koorma oma ripsmeid, kuid on piisavalt efektsed.

Ripsmepikenduste koolitused

Juba üle viie aasta pakume kogenud meistri juhendamisel klassikaliste ripsmepikenduste koolitust, volüümripsmepikenduste koolitust ja kulmude-ripsmete värvimise ning kulmude kujundamise koolitust. Õpilased saavad põhjaliku teoorialoengu ning seejärel pühendatakse neid vilunud ripsmemeistrite saladustesse. Praktikumides saavad õppijad oma esimesed ripsmete paigaldamise ja hooldamise kogemused. Koolitusele tuleb kaasa võtta ka modell, kes saab koolituse käigus endale tasuta ripsmepikendused. Ripsmepikenduste kursustega käib kaasas ka tasuta salongihügieeni, jäätmekäitluse ja haiguste ennetamise e-kursus. Ripsmepikenduste koolituse kohta saab infot küsida ja kursuseid broneerida telefonil 555 15 281, kõrvaloleva kontaktivormi kaudu, kirjutades See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või meie koolituskeskuse FB lehel https://www.facebook.com/geelkuuntekoolitus/, kus on üleval ka info meie peatselt algavate kursuste kohta. 

Viimati muudetud Laupäev, 31 Märts 2018 20:59

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused