Koolitustel sooduspakkumine

Hinda seda kirjed
(10 hinnangut)

Geelküünte koolitus Kaia ilustuudiso

Maniküüri- ja pediküürikoolituse hind 2-ühes paketina algab 225 eurost.

Hetkel on kunstküünte koolituste hinnad alates 189 eurot, ripsmepikenduste koolituse hinnad algavad 159 eurost.

Soodushindade kohta küsi täpsemalt telefonil 555 15 281 või kõrvaloleva kontaktivormi kaudu. 

Hetkel pakume koolitusi järgmistes valdkondades:

  • geelküüned;
  • akrüülküüned;
  • kangasküüned;
  • polüakrüülgeel;
  • pediküür;
  • maniküür;
  • klassikalised ripsmepikendused;
  • volüümripsmepikendused
  • Nail Art;
  • iluteenuste koolitaja koolitus (UUDIS)

Mingeid varjatud lisatasusid ja käibemaksu hinnale ei lisandu. Stardikomplekti või mittevajalikke kaupu sinna juurde ostma ei pea. Soovi korral saab iga õpilane osta vajalikud vahendid meilt soodushinnaga. Ka edaspidi saavad meie õpilased osta salongist ilutarbeid 10% soodustusega.

Kursustel järgneb teooriale kohe praktika modellidel. Nii jääb õpitu kõige paremini meelde ja pole vaja istuda pikkades igavates loengutes.

Kõigi koolituste programmid on koostanud Kaia Liikane (Jõgeva) - Baltikumi juunioride meister kunstküünte modelleerimise alal. Kaia juhendab ja kontrollib jooksvalt ka koolitajaid ning vaatab üle õpilaste tööd. Kõigil koolitajatel on erialane haridus, vähemalt aastane iseseisva koolitamise kogemus ja mitmeaastane praktika õpetataval erialal.

Meie kursuste lõpetajad saavad Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele vastava tunnistuse, soovi korral ka ingliskeelse duplikaadi (certificate), millega saab töötada Euroopas ja mujal maailma riikides.

Helista või saada mail ja küsi täpsemat pakkumist! Telefon 555 15 281, e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., kirja võib saata ka kodulehe kontaktivormi kaudu.

Viimati muudetud Neljapäev, 25 Oktoober 2018 21:12

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused