Leksiko OÜ ja MTÜ Leksiko Iluhariduskeskuse omanik Kaia Liikane lõpetas Tallinna Ülikoolis andragoogika eriala. Tänu ülikoolis omandatud oskustele asub Kaia ümber struktureerima meie igapäevast tööd, optimeerides kõiki meie seniseid tegevusi, et meie poolt pakutavad koolitused ja teenused oleks parimad, mida turul pakutakse.

Koolitaja Rasmus lõpetas ülikooli ning sai kätte kõrghariduse diplomi Tehnoökoloogia erialal. Koolis omandatud teadmised keemiast, tehnikast ja jäätmekäitlusest aitavad kindlasti ka meie koolitusi põhjalikumaks muuta. 

Kolmapäev, 11 Märts 2015 09:30

Muudatused geelküünte koolituse õppekavades

Külma talve jooksul vaatasime üle kõik õppekavad ning tegime neis parandusi, et meie koolitused oleks paremad kui varem.

Laupäev, 14 September 2013 09:28

Eksklusiivne intervjuu TV3 Naistesaates!

Räägime lähemalt koolitustest ning koolitamisest TV3 Naistesaates! Vaata siit

Neljapäev, 06 Juuni 2013 09:27

Koolilõpu sooduspakkumised

Koolilõpetamiste puhul soodsad hinnad kõikidele iluteenustele õpilaspileti esitamisel. Samuti taskukohase hinnaga lõõgastav klassikaline massaaž kogenud meistrite käe all.

Laupäev, 11 Mai 2013 09:26

Suvealguse sooduspakkumised

Broneeri aeg soodsaks maniküüriks, pediküüriks ja depilatsiooniks kohe, hiljem võivad järjekorrad venida mitme nädala pikkuseks.

Reede, 11 Jaanuar 2013 09:25

Hea uudis tartlastele

Nüüdsest saab ripsmepikenduste ja geelküünte paigaldamist ja hooldamist õppida ka Tartus. Kirjutada e-mail või helista 555 15 281 ja küsi lisainfot.

Esmaspäev, 02 Mai 2016 00:00

Broneeri iluteenuste ajad varakult

Suvi on peaaegu kohal. Broneeri aeg soodsaks maniküüriks, pediküüriks ja depilatsiooniks kohe, hiljem võivad järjekorrad venida mitme nädala pikkuseks. 

Koolilõpetamiste puhul soodsad hinnad kõikidele iluteenustele õpilaspileti esitamisel. Samuti taskukohase hinnaga lõõgastav klassikaline massaaž kogenud meistrite käe all.

Reede, 05 September 2014 00:00

Andragoogika praktikant Tallinna Ülikoolist

Tänasest läbib meil praktikat tubli Tallinna ülikooli tudengi Alesja, kes soovib lähemalt näha, kuidas üks edukas täiskasvanutele suunatud koolituskeskus töötab. Praktika käigus aitab Alesja meie igapäevaseid koolitustega seotud tegevusi läbi viia, aitab üle vaadata senised töötajate täiendõppe kavad ning koolituskavad, samuti aitab ta kõrvaltvaataja pilguga meie igapäevaseid tegevusi optimeerida. 

Laupäev, 01 Detsember 2012 14:06

Partnerlus Eesti Töötukassaga

Kaia Ilustuudio tütarettevõte Leksiko Rahvusvaheline Iluhariduskeskus läbis edukalt konkursi ja on nüüd Eesti Töötukassa koolituspartner. Leksiko Iluhariduskeskus hakkab Töötukassa tellimusel koolitama iluteeninduse töötajaid. 

Lehekülg 1 / 6

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused