2in1 teenus: ripsmed + maniküür

Hinda seda kirjed
(1 Hinda)
2in1 ripsmed kaed 2in1 ripsmed kaed

Säästa kõvasti oma aega! Meie juures saad ripsmepikendustega samaaegselt kauni maniküüri või pediküüri. Meie 2-in-1 teenust osutavad kaks meistrit korraga - üks paigaldab või hooldab ripsmepikendusi, teine teeb maniküüri või pediküüri. Nii kulub kahe teenuse peale vaid ühe teenuse aeg. 

Teenuste broneerimiseks helista kohe 555 15 282, saada sõnum lehe servas oleva kontaktivormiga või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . 

Vaata populaarsemaid kaks-ühes iluteenuse kombinatsioone tabelis või tutvu terve iluteenuste hinnakirjaga siin  :   

Teenuste pakettHind
Klassikaliste ripsmepikenduste paigaldus ja maniküür geellakiga 46 € 
Klassikaliste ripsmepikenduste hooldus ja pediküür geellakiga  48 € 
Klassikaliste ripsmepikenduste hooldus ja pediküür tavalise lakiga 42 €
Volüümripsmete hooldus ja maniküür geellakiga 48 €
Volüümripsmete hooldus ja maniküür tavalise lakiga 45 €
Viimati muudetud Teisipäev, 03 Aprill 2018 01:07

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused