Kaks meie töötajat said ülikoolidiplomi

Hinda seda kirjed
(1 Hinda)

Leksiko OÜ ja MTÜ Leksiko Iluhariduskeskuse omanik Kaia Liikane lõpetas Tallinna Ülikoolis andragoogika eriala. Tänu ülikoolis omandatud oskustele asub Kaia ümber struktureerima meie igapäevast tööd, optimeerides kõiki meie seniseid tegevusi, et meie poolt pakutavad koolitused ja teenused oleks parimad, mida turul pakutakse.

Koolitaja Rasmus lõpetas ülikooli ning sai kätte kõrghariduse diplomi Tehnoökoloogia erialal. Koolis omandatud teadmised keemiast, tehnikast ja jäätmekäitlusest aitavad kindlasti ka meie koolitusi põhjalikumaks muuta. 

Viimati muudetud Neljapäev, 19 Oktoober 2017 12:52

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused