Kogenud küünetehnik, geelküüntel äärelinna hinnad

Hinda seda kirjed
(0 hinnangut)

Geelküüned purudisainigaSel suvel pakuvad meie küünetehnikud soodsa hinnaga geelküünte paigaldust, tegemata seejuures mööndusi kvaliteedis. Geelküünte paigalduse hinnad algavad 34 eurost. Taskukohased on ka geelküünte hoolduse ja maniküüri-pediküüri hinnad.

Kõik Kaia Ilustuudio meistrid on mitmeaastase töökogemusega, seega on kõigil piisavalt kogemusi, et küüned oleks ligitõmbavad ja püsiksid kaua ilusad. 

Kvaliteedigarantii geelküüntele

Lisaks kontrollib Kaia Ilustuudios kogenud meister, et kõik geelküüned oleks paigaldatud kvaliteetselt. Enamasti tehakse ka paigaldatud küüntest ja maalingutest foto. Nii on kõik tööd n.ö. meistri silma all. Seepärast võime alati anda oma tööle vähemalt kahenädalase garantii.

Geelküüned soodsa hinnaga

Aga miks on meil geelküünte paigaldusel soodsamad hinnad? Eks ikka sellepärast, et salong asub südalinnast 10 minuti sõidu kaugusel Hipodroomil Marja poe ja Marienthali keskuse lähedal. Rendihinnad on siin soodsamad, sellevõrra saab pakkuda ka paremaid hindu.

Niisiis broneeri aeg kohe ilutelefonil 65 400 40, küsi aega maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või siin lehel oleva vormi kaudu (vasakul). Tore oleks, kui lisad mailile ka oma telefoninumbri, helistame ise tagasi.

Viimati muudetud Pühapäev, 01 Mai 2016 16:54
Veel selles kategoorias: « Uued ruumid Mustamäe tee 8

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused