Uued ruumid Mustamäe tee 8

Hinda seda kirjed
(1 Hinda)

Geelküüned: sõbrapäeva disain sädelevate purudega2016 aastal tähistasime väikest juubelit: viis aastat tagasi, 2011 aasta mais kolisime uutesse, avaratesse ruumidesse Mustamäe tee 8, Eks Kaubamaja B-korpuses. Eks Kaubamaja asub Hipodroomi ja Marienthali vahel Mustamäe tee alguses.

Uues salongis on piisavalt pinda, et kõik kliendid lahedasti ära mahuks. Eraldi on ruumid küünetehnikutele ja juuksurile ning privaatsed toad pediküüri, massaaži ja teiste intiimsemate iluprotseduuride jaoks. Et meistrid töö vaheajal lõõgastuda saaks ja kliente paremini teenindaks, tegime neile ka avara puhke- ja söögitoa. 

Nüüd pakume ka uusi teenuseid nagu:

  • depilatsioon;
  • massaaž;
  • spray-päevitus. 

Samas Mustamäe tee 8 majas asuvad ka mitmed teised poed.

Meie teiselt ilusalongi kodulehelt võib lugeda geelküünte paigalduse, ripsmepikenduste paigalduse ning teiste protseduuride kohta

Viimati muudetud Neljapäev, 08 Märts 2018 13:34

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused