Geelküüned ja massaaž Tallinnas Mustamäel Esile tõstetud

Hinda seda kirjed
(0 hinnangut)

Geelküüned, disaini kaunistuseks Swarowski kristall
Geelküüned Swarowski kristalliga
Kaia Ilustuudio küünetehnikud paigaldavad suvel geelküüned 34-35 euro eest. Ripsmepikenduste paigaldus maksab praegu 38 eurot, ripsmepikenduste hooldus 19.50 eurot.

Kogenud tehnikud teevad geelküünte hoolduse 19 euro eest (prantsuse maniküüriga 22 eurot). Lihtne purudisain ja püsiv prantsuse maniküür on samuti soodsa hinnaga.

Geelküünte pildid leiad siit.

Massaaz hea käega tegijalt

Nüüd juba pool aastat pakume oma salongis ka massaaži kogenud massööri käe all. Meie massöör on väga hea käega ja lisaks koolitab ta ennast mitmel pool massaaži erinevate tehnikate alal.

  • Pikem üldmassaaž maksab 21 eurot ja see kestab pisut üle 1 tunni, koos riietumise ja lõõgastumisega kuni tund ja 15 minutit.
  • Lühem üldmassaaž kestab 45 minutit ja maksab 18 eurot, koos riietumise ja lõõgastumisega kulub protseduuri jaoks kokku umbes tund.
  • Aroomimassaaž kestab 1 tunni ja maksab 19 eurot.

Broneeri kohe!

Helista nüüd ja küsi nõu või broneeri aeg telefonil 555 15 282, saada mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või läkita meile sõnum kõrvaloleva vormi kaudu.

Sinu geelküüned ja massöör ootavad Sind Mustamäe teel, Eks kaubamaja lähedal!

Viimati muudetud Neljapäev, 08 Märts 2018 13:31

Kirjuta meile siit

Broneeri omale aeg või saada meile sõnum selle vormiga.

Nimi puudu
Telefon puudu
Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata Maiilaadress peab olema, muidu me ei saa vastata
Kirjutage palun ka oma sõnum

Kaia Ilustuudiost

Kaia Ilustuudio alustas tegutsemist 2004. aastal. Vahepealse ajaga oleme jõudsalt kasvanud: teeninduspinda on nüüd üle viie korra rohkem, kui algusaastatel. Kliendid saavad otse salongi kõrval tasuta parkida. Kõik meie meistrid on pika kogemusega, nii et klient võib kindel olla, et talle pakutakse parimat teenust. Kaia Ilustuudio pakub geelküüntele ja ripsmepikendustele ka garantiid: isegi kui ilmnevad pisivead, parandatakse need kokkulepitud aja vältel. 

Geelküüned

Kasutame geelküünte jaoks parimaid materjale maailmakuulsatelt brändidelt. Meie meistrid valdavad laias skaalas erinevaid disainitehnikaid ja täiendavad end pidevalt, olemaks kursis uusimate trendidega.

Ripsmepikendused 

Ripsmepikendusi oleme klientidele pakkunud 2007. aastast, kui need Eestis moodi läksid. Kasutame ainult kõrge kvaliteediga ripsmeid ning liime, mis tagavad ripsmete kindla püsimise. Pakume ka värvilisi ja efektripsmeid ning ripsmetele kinnitatavaid kristalle. Oleme valmis tegelema tundlike silmadega.

Teenused